1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

REKRUTUJEMY!

KÓŁKO MODELARSKIE

Instruktor: Piotr Mikułko

 

Czytaj więcej...

DOLNY ŚLĄSK I JEGO TAJEMNICE

W środę, 24 czerwca br., członkowie kółka modelarskiego wraz z opiekunami (Piotr Mikułko – instruktor, Malwina Kubicka – dyrektor ZOK) odwiedzili Dolny Śląsk.  Celem wyprawy w tym roku były zamki: CZOCHA i GRODZIEC.

 

Czytaj więcej...

SZLAKIEM KSIĘŻNEJ DAISY

W poniedziałek, 23 czerwca br. grupa chłopców należąca do kółka modelarskiego ( Zbąszynecki Ośrodek Kultury) pojechała na wycieczkę do Książa.

 

 

Czytaj więcej...

WYSTAWA MODELARZY

We wtorek, 22 maja br. w miejscowej szkole podstawowej odbyła się niezwykła wystawa. Modelarze działający przy Zbąszyneckim Ośrodku Kultury zaprezentowali swoje prace społeczności szkolnej. Nad całością czuwał opiekun koła, Pan Piotr Mikułko.  Uczniowie mogli obejrzeć modele wojskowych samolotów, czołgów i okrętów. 

 

Czytaj więcej...

WYPRAWA DO ŚWINOUJŚCIA

W poniedziałek, 03 lipca 2013r. tuż przed godziną 05:00 rano, członkowie Kółka Modelarskiego wyruszyli na wyprawę do Świnoujścia.  Pierwszym punktem programu była latarnia morska. Latarnia ta jest najwyższą na polskim wybrzeżu. Na wysokości 64m  rozpościera się przepiękny widok na morze.
Następnie modelarze udali się do Fortu Gerharda. Przewodnik w historycznym stroju sierżanta  opowiadał o Forcie. Przeprowadzono musztrę i szkolenie.

Czytaj więcej...

WYSTAWA W KOSIECZYNIE

W czwartek, 06 czerwca br. członkowie Kółka Modelarskiego przygotowali wystawę swoich prac. W tym roku modelarze  zaprezentowali się w Szkole Podstawowej w Kosieczynie. Modelarze wystawili ponad 50 modeli  samolotów, okrętów wojennych, samochód i czołgów. Wystawę można było podziwiać w godzinach 09:00 - 13:00. Uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi z Peitz zwiedzali wystawę z ogromnym zainteresowaniem zadając wiele pytań.

Czytaj więcej...

LUBUSKIE MUZEUM WOJSKOWE

W czerwcu 2012r. Kółko Modelarskie wybrało się do Drzonkowa, gdzie mieści się Lubuskie Muzeum Wojskowe. Modelarze zwiedzali ekspozycje w środku i na zewnątrz. Na zakończenie odbyło się ognisko. Więcej o muzeum na stronie: www.lmm.ezg.pl

WYSTAWA W DĄBRÓWCE WLKP.

W piątek, 10 lutego br. w szkole podstawowej Pomnik Rodła w Dąbrówce Wlkp. odbyła się wystawa modelarska przygotowana przez  modelarzy ze zbąszyneckiego  domu kultury wraz z prowadzącym  Piotrem  Mikułko. Modelarze zaprezentowali ponad 50 modeli  samolotów, okrętów wojennych, samochód i czołgów.  Uczniowie zwiedzali wystawę z ogromnym zainteresowaniem.  Modelarze w trakcie wystawy prezentowali także krok po kroku jak powstaje model samolotu. 

Czytaj więcej...

NASZA GALERIA

miniatura 1 kopia.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY