1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

WYPRAWA DO ŚWINOUJŚCIA

W poniedziałek, 03 lipca 2013r. tuż przed godziną 05:00 rano, członkowie Kółka Modelarskiego wyruszyli na wyprawę do Świnoujścia.  Pierwszym punktem programu była latarnia morska. Latarnia ta jest najwyższą na polskim wybrzeżu. Na wysokości 64m  rozpościera się przepiękny widok na morze.
Następnie modelarze udali się do Fortu Gerharda. Przewodnik w historycznym stroju sierżanta  opowiadał o Forcie. Przeprowadzono musztrę i szkolenie.

 Chętni mogli otrzymać certyfikat. Na zakończenie, na dziedzińcu odbyło się ogniskoPo południu  modelarze pojechali do miasta Świnoujścia, dwukrotnie przepłynęli się promem. Spędzili aktywny czas na plaży, a wycieczkę zakończył wspólny spacer po promenadzie.   Wycieczka odbyła się dzięki dofinansowaniu z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. DZIĘKUJEMY!

NASZA GALERIA

jarmark.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY