1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

KONTRASTY

W niedzielę,08 stycznia 2012r. Teatr Antyrama wystąpił z ze sztuką „Człowiek – człowiek” podczas XX Finału WOŚP w Zbąszynku. Sztuka została wystawiona ponownie w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Teatru, 27 marca br. 

 

 

Czytaj więcej...

ODLOT i 5 MINUT

W sobotę, 9 kwietnia 2011r.  zorganizowaliśmy premierę dwóch spektakli teatralnych. Spektakle wystawił teatr "Antyrama" działający w naszym domu kultury. Pierwsza sztuka "Odlot" opowiadała o zwyczajnej rodzinie, w której rodzice nie potrafią porozumieć się z własnym dzieckiem. W konsekwencji córka szuka towarzystwa u koleżanki, uzależnionej od narkotyków. Drugi spektakl "5 minut", to komedia o programie telewizyjnym, w którym każdy chce się znaleźć.

Czytaj więcej...

A jeśli chodzi o dom?
A jeśli chodzi o dom?” - to tytuł nowej sztuki , przygotowanej przez teatr „Antyrama” działający przy Zbąszyneckim Ośrodku Kultury.  W niedzielę, 25 listopada br. odbył się pokaz premierowy.  Stroje, światło, dźwięk i ruch na scenie wprowadzał widza w nastrój niezwykle tajemniczy. Aktorzy w dość charakterystyczny sposób dochodzili do tego co kryje się pod pojęciem słowa „dom”.  Widzowie nagrodzili występujących gromkimi brawami.  Sztuka „A jeśli chodzi o dom” odniosła sukces.

Czytaj więcej...

NASZA GALERIA

MASKA.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY