1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

A jeśli chodzi o dom?
A jeśli chodzi o dom?” - to tytuł nowej sztuki , przygotowanej przez teatr „Antyrama” działający przy Zbąszyneckim Ośrodku Kultury.  W niedzielę, 25 listopada br. odbył się pokaz premierowy.  Stroje, światło, dźwięk i ruch na scenie wprowadzał widza w nastrój niezwykle tajemniczy. Aktorzy w dość charakterystyczny sposób dochodzili do tego co kryje się pod pojęciem słowa „dom”.  Widzowie nagrodzili występujących gromkimi brawami.  Sztuka „A jeśli chodzi o dom” odniosła sukces.

 

W poniedziałek, 26 listopada br.  sztuka wystawiona była dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych oraz dla młodzieży z Gimnazjum i Zespołu Szkół Technicznych. Dodajmy, że zajęcia teatralne odbywają się w ramach realizacji projektu LGD "Warsztaty Artystyczne w Regionie Kozła" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013.

NASZA GALERIA

bib.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY