1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

HUBERTUS 2016

W niedzielę, 23 października 2016 r. odbyły się w Parku za Domem Kultury, Powiatowe Obchody Św. Huberta. W budynku ZOKu mieściło się kilka wystaw. Pierwszą z nich była galeria prac zrobionych przez dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy oraz z gminy Szczaniec, była wystawa zwierząt na sali nr 15 oraz galeria zdjęć Pana Zdzisiaława Nowaka o tematyce leśnej.

Oficjalne rozpoczęcie miało miejsce o godzinie 13:00. Na scenie zaprezentował się wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w wabieniu zwierząt. Wraz ze swoimi podopiecznymi wystąpił również klub Sokolników działający przy ZSL w Rogozińcu. Nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla dzieci wyróżnionych w konkursie plastycznym. Następnie na scenie zaprezentował się zespół muzyki myśliwskiej "De Luxe". Dodatkową atrakcją była możliwość degustacji dzika w dwóch formach podania, które przygotował Pan Dzioch z Kręcka. Organizatorzy zaprosili również krwiobus z RCKiK z Zielonej Góry, w związku z czym na ulicy klubowej można było oddać honorowo krew.

 

NASZA GALERIA

SZOPIKK.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY