1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

WARSZTATY WOKALNE

W niedzielę i poniedziałek - 7 i 8 sierpnia odbyły się w ZOK-u wyjątkowe warsztaty z Kompletnej Techniki Wokalnej, które prowadziła Katarzyna "Kate" Idzikowska. Na warsztatach było trzynastu uczestników oraz zespół wokalny.

 

Kasia wytłumaczyła wszystkim teorię oraz pokazała praktyczne ćwiczenia i przykłady. Każdy mógł poczuć na sobie, co dzieje się z jego ciałem podczas śpiewu. Wszscy uczestnicy mogli dowiedzieć się jak działa oraz jak wygląda anatomicznie aparat głosu oraz jak prawidłowo powinien funkcjonować. Po teorii przyszedł czas na zajęcia masterclass - czyli indywidualne konsultacje. Każdy mógł przyjść z konkretnym problemem wokalnym z jakim się borykał. Czasu starczyło dla wszystkich, a owocne efekty tej pracy będzie można usłyszeć za niecały tydzień podczas Dni Zbąszynka. Zapraszamy!

NASZA GALERIA

kabar.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY