1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

ZAKOŃCZENIE ROKU W ZOKU

Dnia 20.06.2016 odbyło się zakończenie roku dla sekcji działających przy Zbąszyneckim Ośrodku Kultury: Kółka Modelarskiego, Studia Piosenki, Ogniska Gitarowego oraz zajęć tanecznych Break Dance.

W tym szczególnym dniu dyrektor ZOK - Malwina Kubicka podziekowała uczestnikom sekcji jak i ich opiekunom za pracę w roku szkolnym 2015/2016 i wraz z opiekunami wręczyła certyfikaty z drobnymi upominkami dla każdego uczestnika. Mogliśmy również obejrzeć wspaniałe modele stworzone przez grupę młodych modelarzy. Studio Piosenki zaprezentowało  swoje możliwości wokalne przy akompaniamencie gitarzystów z Ogniska Gitarowego. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za owocną pracę, życzymy udanych wakacji i zapraszamy do udziału w zajęciach w nowym roku szkolnym.

NASZA GALERIA

rynek.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY