1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

TYDZIEŃ BIBLIOTEK

Co roku, 08 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza.  Dzień ten rozpoczyna także ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym roku już po raz 13. Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje tygodniowy program promocji czytelnictwa w Polsce.

Tegoroczne hasło „Biblioteka Inspiruje”, zainspirowało nasze Panie w Bibliotece do przeprowadzenia konkursu fotograficznego pt. „Ja w Bibliotece”. Czekamy na ciekawe prace artystyczne do 11 maja. (regulamin dostępny w Bibliotece miejsko – gminnej w Zbąszynku). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 maja (piątek) podczas wyścigu kolarskiego.

Goście Goście

Naszą bibliotekę odwiedziła grupa Wiewiórek z Niepublicznego Przedszkola Pod Muchomorkiem w Zbąszynku. Dzieci wraz z nauczycielką Anią Matysiak zwiedzały bibliotekę oraz poznawały pracę bibliotekarek. Odwiedziny najmłodszych czytelników trwają przez cały rok, ale w tym specjalnym tygodniu są najbardziej wyczekiwane. Dziękujmy za wizytę!

 

NASZA GALERIA

Biesiamin.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY