1 2 4 5 6

PLENERY - sztandarowa impreza "Dni Zbąszynka" cieszy się największą popularnością; co roku dwudniowe występy uświetniają znane gwiazdy muzyki polskiej

SEKCJE ZOK - studio piosenki, nauka gry na gitarze, zajęcia taneczne, kółko modelarskie, zajęcia teatralne i wiele innych..

KONCERTY W SALI GŁÓWNEJ - kameralne i tematyczne; gatunki muzyczne dla widzów od lat 3 do 103..

ZESPOŁY MUZYCZNE -  3SW, Białe Kruki, Uliczny Opryszek, Arena...

WYDARZENIA - zabawy taneczne, spotkania autorskie, sztuki teatralne, letnie i zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży..

MAJÓWKA – PART II

W poniedziałek - 02 maja br. w parku przy Domu Kultury odbyła się Majówka w iście koncertowym stylu. Na naszej małej scenie  pojawił się zespół BEZSENSU z Zielonej Góry, który reprezentuje nurty muzyki alternatywnej. Znakomity wokal i świetne brzmienie.

Kto nie doświadczył niech żałuje.

Gwiazdą tegorocznych majówek był zespół Sztywny Pal Azji, który obchodzi w tym roku swoje 30lecie. Zespół dał prawie dwugodzinny koncert prezentując wybrane utwory ze swojej licznej dyskografii. Po dwukrotnym bisie i gromkich brawach przyszedł czas na imprezę taneczną. Do zabawy przygrywał Maco ER dj. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w imprezie i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez nasz ośrodek kultury. Obsługę gastronomiczną zapewniała firma EMKrzych. Bezpieczeństwa strzegła Licencjonowana agencja ochrony KRIS z Opalenicy.

NASZA GALERIA

kabaret.jpg

POLECAMY

     

  

  

      

POLECAMYPOLECAMY